İŞ ORTAKLARI >

BLACKFOG

Siber Güvenlik ve Veri Gizliliği Koruması

Networkmas Business Partner Blackfog

BLACKFOG
YETKİLİ İŞ ORTAĞI /
NETWORKMAS

Screenshot of www.blackfog.com

BLACKFOG PRIVACY

EV VE OFİSLER İÇİN SİBER GÜVENLİK

Desteklediği sistemler: Windows / MAC / IOS / Android

Çevrimiçi tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma

Başarılı saldırıların %77’si dosya ile bulaşmayan exploit’lerden oluşur!

Dosyasız saldırılar 10 kat daha başarılıdır!

Dosyasız saldırılar son 12 ayda %70 oranında artmıştır!

BlackFog dışarıya çıkan özel bilgilerinizi bloklar ve tam bir siber güvenlik sağlar.

BLACKFOG 12 savunma katmanıyla; fidye, casus yazılım, kötü amaçlı yazılım, phishing, yetkisiz veri toplama ve profillemeye karşı koruma sağlar. Virüsten koruma yazılımları, sürekli güncellenen kötü amaçlı saldırıları engellemek için yeterli değildir. BLACKFOG, önceki saldırılara ilişkin bilgiye ihtiyaç duymadan veri kaybını önlemek için davranışsal profillemeyi kullanır. Çevrimiçi reklamcılığın gerçek zamanlı olarak engellenmesi, veri toplama ve profil oluşturmanın engellenmesi, adli verilerin kaldırılması, sistem gizlilik kilidi, mikrofon aktivasyon bildirimleri, casus yazılım algılama ve engelleme, DoD seviye verileri silme gibi kullanıcılara bir çok seçenek sunar.

dark web

Dark Web

Fidye yazılımı etkinleştirmek ve verilerinizi çalmak için birincil kanal olarak kullanılan Dark Web'e giden tüm trafiği engeller.

cryptocurrency mining

Kripto Para madenciliği

Cihazınızı kripto para madenciliği için kullanılan ve CPU ele geçiren programlara karşı korur.

spyware ransomware

Ransomware ve Spyware

Fidye Yazılım ve Casus Yazılım türünde günde 4.000'den fazla meydana gelen ve cihazınızdaki dosyaları şifrelemeye yönelik saldırılara karşı korur.

web advertising

REKLAM ENGELLEME

Kötü amaçlı yazılımlar için ana dağıtım kanalı olan tüm reklam kanallarını ve izlemeyi (tracking) aktif olarak önler.

powershell

PowerShell Savunması

PowerShell saldırıları artık saldırı vektörleri için ana giriş noktasını temsil ediyor. BlackFog bu saldırıları gerçek zamanlı olarak tespit eder ve derhal yürütmeyi durdurur.

geography

COĞRAFİK BLOKLAMA

Coğrafik sınırlama, belirli ülkelere veri iletimini (sızma) engelleme tekniğidir. Cihazınızdan o bölgelere veri akışını bloklar.

malware

Malware

26 milyondan fazla blok ile, e-posta ve Web üzerinden kimlik avı saldırılarını neredeyse tamamen ortadan kaldırırn.

forensic tools

Adli Veri ( ForensIcs)

Cihazınızdan adli veri toplanmasını ortadan kaldırır ve gizliliğinizi korur.

cryptocurrency

Kripto Para Madenciliği Koruması

Kripto Para Madenciliği; bilgisayar korsanlığı alanındaki son eğilimlerden biridir. Zararlı kodun web sitelerinden kullanıcı bilgisayarlarına enjekte edilerek, kullanıcıların CPU'larının Kripto Para oluşturmak için kullanıldığı bir teknik diğer değişle Kripto Para Madenciliğidir. Bu genel olarak Kripto Coinlerin değerindeki bir yükselişe neden olmuştur ve bilgisayar korsanlarının para kazanmalarının bir yoludur.

BlackFog, bu tür bir hırsızlıktan korunmak için gömülü bir korumaya sahiptir.

malvertising

Malvertising

Önde gelen tehdit vektörü olarak kabul edilirse, şu anda Reklamcılık ağları üzerinden 5 siber saldırıdan neredeyse 1'i gerçekleşmektedir. Siber suçlular bu ağlara kötü amaçlı kodlar enjekte eder ve bir dahaki sefere bu Reklamları dağıtan bir siteyi ziyaret ettiğinizde, kötü amaçlı yazılımların cihazınıza indirilmesini tetikler.

BlackFog, kötü amaçlı kodların bu ağlar üzerinden otomatik olarak dağıtılmasını engeller.

ransomware

Ransomware

Fidye yazılımı, cihazınızın gizliliği ve güvenliği için en son tehditlerden birisidir. Amacı cihazınızdaki dosyaları şifrelemek ve sonra sizden fidye talep etmek için onları tutmaktır. Cihazınızın kontrolünü geri almak için bir ücret ödemek zorundasınız.

BlackFog, 26 milyondan fazla tehdit için koruma sağlar ve cihazınızdaki fidye yazılımının dağıtılmasını ve etkinleştirilmesini engeller.

TANITIM VİDEOSU

BLACKFOG MAIN
Videoyu oynat

Desteklediği sistemler: Windows / MAC / IOS / Android

ONLİNE ALIŞ VERİŞ

Networkmas online alış veriş platformu ESTORE'u devreye aldık. Artık lisanslarınızı hem piyasadan daha uygun fiyata hem de online olarak satın alabileceksiniz. Lisans anahtarlarınız, maksimum 4 saat içerisinde size teslim edilecektir.

Sorularınızı veya taleplerinizi bize iletin!

Fiyat talebi, teknik ayrıntı ve aklınıza gelen diğer soru ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz, en kısa sürede müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçeceklerdir, teşekkürler.