Temel felsefesimiz, müşterilerimize ürün satmak değil, asıl ihtiyacı tam olarak anlamak ve doğru çözüm veya ürünlerle bu ihtiyacı gidermektir!

YÖNETİM KADROSU

KİLİT YÖNETİM KADROSU

"Temel prensiplerimiz arasındaki işini sevmek ve disiplin içerisinde çalışmak maddeleri kalıcı başarı için öne çıkmaktadır"
MAS 04
Genel Müdür / General Manager

Murat Atıf Sayar

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar farklı firmalarda Pre-Sales / Post-Sales olarak görev yapmış olup, şu anda Genel Müdür olarak görevini yürütmektedir.
GULCIN ULUTUNA
Art Direktör / Art Director

Gülçin Ulutuna Sayar

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik ve Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar farklı firmalarda Art Direktör olarak görev yapmış olup, şu anda Art Direktör olarak görevini yürütmektedir.
SEHER SAYAR
Denetmen / Inspector

Seher Sayar

Selçuk Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar farklı firmalarda Denetmen olarak görev yapmış olup, şu anda Denetmen olarak görevini yürütmektedir.

PORTFÖYÜMÜZ

KONUSUNDA PROFESYONEL İŞ ORTAKLARI / ÜRETİCİLER

+
ÇÖZÜM
+
İŞ ORTAĞI / MARKA / VENDOR
+
ÜRÜN / SERVİS / HİZMET

360 derece teknoloji çözümlerimizi inceleyin!

Bilgi güvenliği çözümleri başta olmak üzere, kurumların ve bireysel kullanıcıların ihtiyaç duydukları 360 derece IT çözümleri