ESTORE

TESLİMAT KOŞULLARI VE ŞARTLARI

SİPARİŞ ŞARTLARI

Networkmas.com sitesindeki sipariş değerlendirmeleri, faturalama, sevkiyat, arıza takibi ve teknik destek hizmetleri Networkmas Bilişim Teknolojileri Firması tarafından yapılmaktadır.

Sitemizden kredi kartı ile yapılan alış verişlerde kredi kartı sahibine fatura kesilmekte ve sadece kredi kartı sahibine teslimat yapılmaktadır. Bu konuda bize göstereceğiniz anlayışa şimdiden teşekkür ederiz.

TÜM SİPARİŞLERİN DURUMU

Networkmas Bilişim Teknolojileri Firması öncelikle kullanıcılarının güvenliğine önem vermekte ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden siparişinizin yollanabilmesi için öncelikle siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Kredi kartı isim ve adres bilgileri doğrulandıktan sonra siparişiniz adresinize gönderilmektedir.

Normal şartlarda Networkmas Bilişim Teknolojileri Firmasından Kredi Kartı, Banka Havalesi veya EFT yöntemiyle yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde size gönderilen SİPARİŞ ONAY e-postasından sonraki en geç 7 iş günü içerisinde, kargo şirketine teslim edilecektir. Ürünlerin stoklarımızda bulunmaması durumunda stoklarımıza girmesi beklenecektir ve bu süre toplam SİPARİŞ ONAY’dan sonra 10 iş gününü aşması durumunda ödemeniz iade edilecektir. Cuma saat 12.00 den sonraki vereceğiniz siparişleriniz Pazartesi günü işleme alınır.

SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN HUSUSLAR

Site üzerinden vermiş olduğunuz siparişler genel olarak anlaşmalı olduğumuz lojistik firması tarafından tarafınıza teslim edilecektir. Bu durumda ürünün Networkmas Bilişim Teknolojileri Firması deposundan sevkinden itibaren süreç lojistik firması kontrolünde olmaktadır. Ancak bu süreç içerisinde taşıma / nakliyeden kaynaklanabilecek kırılma, ezilme ve benzeri durumlara karşı müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar aşağıda sıralanmıştır.

  • Ürün teslimatında size ulaşan koli adeti ile lojistik firması nakliye faturasında belirtilen koli adetinin birbirine eşit olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer koli sayıları birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan firma çalışanlarını uyararak, ürünü teslim almayınız. Vakit kaybetmeden networkmas.com Müşteri Hizmetleri Hattı’nı arayarak ilgili birime haber veriniz.
  • Ürünlerin size ulaştığı esnada teslim alacağını koliler üzerinde herhangi bir ezilme veya darbe olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer bu şekilde ezilme veya darbe ile karşılaşırsanız ürünü lojistik görevlisinden tutanak ile teslim alınız. Vakit kaybetmeden networkmas.com Müşteri Hizmetleri Hattı’nı arayarak ilgili birime haber veriniz.
  • Satınalmış olduğunuz ürünler Networkmas Bilişim Teknolojileri – Murat Atıf Sayar firması deposundan, lojistik firmasına teslim sürecinde mutlak olarak faturası ile birlikte teslim edilmektedir. Bu durumda ürünü teslim alırken mutlaka faturasınıda beraberinde isteyiniz. Aksi bir durum olması söz konusu değildir. Ancak tüm uğraşlara rağmen fatura bulunamamakta ise networkmas.com Müşteri Hizmetleri Hattı’nı arayarak ilgili birimden faturanızın bir kopyasını isteyebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen hususlara dikkat edilmesini önemle rica etmekteyiz. Aksi durumda hareket eden müşterilerimiz, satın almış oldukları ürüne gelebilecek tüm zarardan direk olarak sorumlu olacaklardır.

360 derece teknoloji çözümlerimizi inceleyin!

Bilgi güvenliği çözümleri başta olmak üzere, kurumların ve bireysel kullanıcıların ihtiyaç duydukları 360 derece IT çözümleri