Hedefimiz, şu aşamada dünyada da eşi ve benzeri olmayan, bir POC (Proof of Concept) merkezi olmaktır!

HAKKINDA

Tarihçe, gelecek bakışı

Networkmas, 2017 yılında Murat Atıf Sayar tarafından kurulmuş bir şahıs firmasıdır. 

Şu aşamada butik bir sistem entegratörü gibi hareket etmekte olup, uzman olduğu çözüm ve ürünlerde müşterilerine hizmet vermektedir.

Temel felsefesi, müşterilerine ürün satmak değil, asıl ihtiyacı tam olarak anlamak ve doğru çözüm veya ürünlerle bu ihtiyacı gidermektir. Bu yüzden Networkmas iyi bir dinleyici ve sonrasında çözüm sağlayıcıdır. Bu felsefeyi gerçekleştirebilmek için, disiplinli ve düzenli çalışma sistemi, her müşteriye aynı standartta hizmet, hizmet sınırlarının belirlenmiş olması ve bilinen konularda hizmet ilkelerine sıkı sıkıya bağlıdır.

Hedefi, şu aşamada dünyada da eşi ve benzeri olmayan, bir POC (Proof of Concept) merkezi olmaktır. Bu hedefi gerçekleştirildiğinde, müşterilerin sadece bir randevu alarak bu merkeze gelip, kendi platformlarına herhangi bir kurulum yapmadan, istedikleri çözüm veya ürünleri, istenilen senaryolar dahilinde online test edebilecekleri, ürün uzmanlarından direkt bilgi alabilecekleri bir ortam oluşturmak ve bu ortamın 5 yıldızlı bir otel kalitesinde tüm servisleri de (1-1 toplantı odaları, müşteri çalışma ofisleri, müşteri bulk datası testleri için demo platformlar, yiyecek-içecek, konaklama gibi servisleri) vermesini sağlamaktır.

Bu hedeflere giderken beraber çalışacağı yol arkadaşlarında ise özellikle; disiplinli, sorumlu, vaz geçmeyen, cesaretli, kararlı, bilgili ve bilgili kişiye saygı gösteren, tecrübeli, titiz ve temiz iş yapan nitelikleri aramakta, bu özellikleri taşıyan personeli bünyesine katmaktadır.

Kilometre taşları

PORTFÖYÜMÜZ

KONUSUNDA PROFESYONEL İŞ ORTAKLARI / ÜRETİCİLER

ÇÖZÜM
+
İŞ ORTAĞI / MARKA / VENDOR
+
ÜRÜN / SERVİS / HİZMET
+

360 derece teknoloji çözümlerimizi inceleyin!

Bilgi güvenliği çözümleri başta olmak üzere, kurumların ve bireysel kullanıcıların ihtiyaç duydukları 360 derece IT çözümleri